Rallylydnadsresultat 2015

 

LP1 LP2 DKRLCH SE RLM Omma
Monica Persson
Sölvesborgs BK 150117
Rallylydnad Mästarklass  96 p GRATTIS!
Sorö, DK 150214
Rallylydnad Mästarklass 94 p GRATTIS!
Sorö, DK 150215
Rallylydnad Mästarklass 76 p
GRATTIS!
Karlshamns BK 20150314
Rallylydnad Mästarklass 82 p GRATTIS!
Lunds BK, 150412
Rallylydnad Mästarklass, 81 p GRATTIS!
Osby BK 150425
Rallylydnad Mästarklass 86 p GRATTIS!
Kristianstads BK 20150510
Rallylydnad Mästarklass 86 p GRATTIS!
Kristianstads BK 20150510
Rallylydnad Mästarklass 92 p GRATTIS!
Olofström BK 2015-05-23
Rallylydnad Mästarklass 85 p GRATTIS!
Olofström BK 2015-05-23
Rallylydnad Mästarklass 83 p GRATTIS!
Feddet DK, 150628
Rallylydnad Mästarklass 88p 3:a plac GRATTIS!
Olofströms BK 20150829
Rallylydnad Mästarklass 73p GRATTIS!
Roskilde 20050906
Rallylydnad Mästarklass 82 p GRATTIS!
Sorö DK 151121
Rallylydnad Mästarklass 97p2:a plac GRATTIS!
Sorö DK 151121
Rallylydnad Mästarklass 89p GRATTIS!
Sävsjö BK 151212
Rallylydnad Mästarklass 81p GRATTIS!


RLD N, RLD F,  DK RBM, DK RÖM, DK LP1, DK LP2 Bounty
Gitte Hansson
Sölvesborg 150117
Rallylydnad Avancerad klass 95 p 1:a GRATTIS!

Sorø (DK) 150214
Rallylydnad Avancerad klass 90 p GRATTIS!
Sorø (DK) 150215

Rallylydnad Avancerad klass 88 p GRATTIS!
Kamstrup DK 150222
Rallylydnad Avancerad klass 86 p GRATTIS!
Kamstrup DK 150222

Rallylydnad Avancerad klass 92 p GRATTIS!
Rönne HU 20150405
Rallylydnad Avancerad klass 81 p GRATTIS!
Lunds Bk 20150412
Rallylydnad Avancerad klass 74 p GRATTIS!
Sbk Halmstad avd 20150419
Rallylydnad Mästarklass 70 p GRATTIS!
Helsingborgs BK 20150426
Rallylydnad Mästarklass 71 p GRATTIS!
Söderåsens BK 20150502
Rallylydnad Mästarklass  74 pGRATTIS!
Ronneby Bk 20150509
Rallylydnad Mästarklass 90 p GRATTIS!
Ronneby Bk 20150509
Rallylydnad Mästarklass 84 p  GRATTIS!
Hässleholms BK 20150514
Rallylydnad Mästarklass 71 p GRATTIS!
Åhus BK 20150515
Rallylydnad Mästarklass 73 p GRATTIS!
Rönne HU 20150517
Rallylydnad Mästarklass 91 p GRATTIS!
Olofströms BK 20150523
Rallylydnad Mästarklass 77 p GRATTIS!
Otterup (DK) 20150607
Rallylydnad Avancerad klass 80 p GRATTIS!
Feddet (DK) 20150628
Rallylydnad Avancerad klass 81 p GRATTIS!
Karlshamn
Rallylydnad Mästarklass 79 p GRATTIS!
Osted (DK) 20150726
Rallylydnad Avancerad klass 72 p GRATTIS!
Osted (DK) 20150726
Rallylydnad Avancerad klass 82 p GRATTIS!


 Tim
Monica Persson
Sorö, DK 150214
Rallylydnad Mästarklass 74 p GRATTIS!
Olofström BK 2015-05-23
Rallylydnad Mästarklass 77 p GRATTIS!
Roskilde 20050906
Rallylydnad Mästarklass 89p, 3:a plac GRATTIS!
Sorö DK 151121
Rallylydnad Mästarklass 78p GRATTIS!


Kotten
Monica Persson
Sorö, DK 150214
Rallylydnad Avancerad klass 79 p GRATTIS!
Sorö, DK 150215

Rallylydnad Avancerad klass 91 p GRATTIS!

Osby BK 150425
Rallylydnad Mästarklass 78 p GRATTIS!
Feddet DK, 150628
Rallylydnad Avancerad klass 87p GRATTIS!
Roskilde 20050906
Rallylydnad Avancerad klass 80 p GRATTIS!
Sorö DK 151121
Rallylydnad Mästarklass 93p GRATTIS!
Sävsjö BK 151212
Rallylydnad Mästarklass 71p GRATTIS!


Jippie
Malin Svensson
Karlshamn 150314
Rallylydnad Mästarklass 76 p GRATTIS!

Rönne HU 20150405
Rallylydnad Mästarklass 92 p GRATTIS!
Älmhult 20150418
Rallylydnad Mästarklass 80 p GRATTIS!
Osby BK 20150425
Rallylydnad Mästarklass 80 p GRATTIS!
Söderåsens BK 20150502
Rallylydnad Mästarklass 85 p GRATTIS!

Malmö BK 20150503
Rallylydnad Mästarklass 94 p 1:a plac GRATTIS!
Kristianstad
Rallylydnad Mästarklass 88 p GRATTIS!
Kristianstad
Rallylydnad Mästarklass 82 p GRATTIS!


 RLD N RLD F RLD A DKRBM DKRÖM Fille
Ann-Catrin Olsson
Åhus BK 20150322
Rallylydnad Mästarklass 78 p GRATTIS!
Vester Haesinge 2015-07-25
Rallylydnad Avancerad klass 77 p, 3:a plac GRATTIS!


Goosewood's Garibaldi
Åsa Alfred
Sölvesborg 2015-04-25
Rallylydnad Nybörjarklass 99 p 1:a plac GRATTIS!
Hässleholm 2015-05-14
Rallylydnad Nybörjarklass 99 p 1:a plac GRATTIS!
Hörby 2015-06-06
Rallylydnad Nybörjarklass 96 p GRATTIS!
Simrishamn 2015-06-28
Rallylydnad Fortsättningsklass 99 p, 1:a plac GRATTIS!
Åhus 2015-08-30
Rallylydnad Fortsättningsklass 89 GRATTIS!
Höör 2015-09-06
Rallylydnad Fortsättningsklass 93p 2:a plac GRATTIS!
Växjö 2015-10-04
Rallylydnad Avancerad klass 84p GRATTIS!
Växjö 2015-10-04
Rallylydnad Avancerad klass 84p GRATTIS!
Hörby 2015-10-18
Rallylydnad Avancerad klass 89p GRATTIS!
Sävsjö BK, 2015-12-12
Rallylydnad Mästarklass 86p GRATTIS!


 Indigo Flash Cendré de la Noé d'Orient
Åsa Alfred
Sölvesborg 2015-04-25
Rallylydnad Nybörjarklass 86 p GRATTIS!

 


Beautiful Borders Famous Fabian "Harry"
Sussie Lund Lindberg

Sölvesborg 2015-01-17
Rallylydnad Nybörjarklass 82 p GRATTIS!
Älmhult 2015-04-18
Rallylydnad Nybörjarklass 99 p 1:a plac GRATTIS!
Sölvesborg 2015-04-25
Rallylydnad Nybörjarklass 96 p 3:e plac GRATTIS!
Hörby 2015-06-06
Rallylydnad Fortsättningsklass 99 p 1:a plac GRATTIS!
Hörby 2015-10-18
Rallylydnad Fortsättningsklass 89p GRATTIS!


DK RBM Pannakottens Sköna Janis
Monica Persson
Feddet DK, 150628
Rallylydnad Nybörjarklass 79 p GRATTIS!
Karlshamn 20150719
Rallylydnad Nybörjarklass 79 p, GRATTIS!
Olofströms BK 20150829
Rallylydnad Nybörjarklass 73p GRATTIS!
Roskilde 20050906
Rallylydnad Nybörjarklass 82p GRATTIS!
Köge Danmark
Rallylydnad Nybörjarklass 80p GRATTIS!
Olofströms BK 20151031
Rallylydnad Nybörjarklass 74 RLD N GRATTIS!


Pricken
Tilde Hansson
Älmhult BK 20150905
Rallylydnad Nybörjarklass 20 p
Olofström Bk 20151031
Rallylydnad Nybörjarklass 69p


Knasen
Catarina Lundqvist 
Sölvesborg 2015-09-26
Rallylydnad Nybörjarklass 77p GRATTIS!
Olofström 2015-10-31
Rallylydnad Nybörjarklass 77p GRATTIS!


Zälda
Lorraine Torgersen
Svenska Boxerklubben Östra Götalands lokalområde 2015-10-17
Rallylydnad Nybörjarklass 87p GRATTIS!
Svenska Boxerklubben Östra Götalands lokalområde 2015-10-17
Rallylydnad Nybörjarklass 98p 3:a plac GRATTIS!


Ciel d' Or des Monts Du Lac
Helene Andersson
Hörby
 2015-06-06
Rallylydnad Nybörjarklass 97p GRATTIS!
Kristianstad 2015-08-23
Rallylydnad Nybörjarklass 80p GRATTIS!

Åhus 2015-08-30
Rallylydnad Nybörjarklass 92p 3 plac GRATTIS!

 

 

 

Rallylydnadsbarometern 2015

 LP1 LP2 DKRLCH SE RLM Omma
Monica Persson

                                                                                                                                                                                                       

13/12 73p


 RLD N, RLD F,  DK RBM, DK RÖM, DK LP1, DK LP2 Bounty
Gitte Hansson

                                                                                                                                                                                                       

30/7 67p


 Kotten
Monica Persson

                                                                                                                                                                                                       

13/12 24 p


 Tim
Monica Persson

                                                                                                                                                                                                       

 23/11 11 p


 Jippie
Malin Svensson

                                                                                                                                                                                                       

 9/6 34 p


Fille RLD N RLD F RLD A DKRBM DKRÖM
Ann-Catrin Olsson

                                                                                                                                                                                                       

 2/8 5 p


Goosewood's Garibaldi
Åsa Alfred

                                                                                                                                                                                                       

13/12 76 p


Indigo Flash Cendré de la Noé d'Orient
Åsa Alfred

                                                                                                                                                                                                       

14/5 4 p


Beautiful Borders Famous Fabian "Harry"
Sussie Lund Lindberg

                                                                                                                                                                                                       

 19/10 45 p


 Pannakottens Sköna Janis
Monica Persson
 

                                                                                                                                                                                                       

 3/11 11p


Knasen
Catarina Lundqvist 
 

                                                                                                                                                                                                       

 3/11 4p


 Zälda
Lorraine Torgersen 

                                                                                                                                                                                                       

 20/11 14p


 

Ciel d' Or des Monts Du Lac
Helene Andersson

 

                                                                                                                                                                                                       

 

 

4/12 16p